רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

כתבה על חידוש אמבטיה

כתוב את הכותרת כאן

חידוש אמבטיה זו דרך נהדרת, פשוטה וחסכונית לשמירה על אמבטיה באיכות גבוהה לאורך זמן.
כשאנו רוכשים אמבטיה מבריקה ונקייה אנו כבר רואים בעיניי רוחנו כיצד נוכל למלא אותה במים חמים, להשתרע ולשכוח מכל הצרות. ואכן, רוב האמבטיות אינן מאכזבות ומאפשרות לנו הנאה צרופה למשך זמן רב. אך בשלב מסוים בחייה של אמבטיה, בשל סוג החומרים מהם היא עשויה והשימוש היום-יומי בה, היא כבר פחות מושכת כבעבר. על דפנותיה ותחתיתה מצטברים כתמי שמן או אבנית שפוגמים בהנאה שלנו ובמראה שלה ושל חדר הרחצה כולו.

בשלב הזה ניצבות בפנינו שתי אפשרויות. האחת, לרכוש אמבטיה חדשה – זו אופציה יקרה מאוד שכן מעבר למחירה של האמבטיה נאלץ לשלם לבעלי מקצוע שיפרקו את האמבטיה הישנה וירכיבו את החדשה. האופציה השנייה היא חידוש אמבטיה – זוהי אופציה זולה בהרבה שעוזרת לנו להחזיר את האמבטיה למצב הראשוני שלה.
כדי לבצע חידוש אמבטיה יש להזמין חברה המתמחה בתהליך זה אשר תוכל לספק לכם תוצאות איכותיות שיחזיקו זמן רב.

תהליך חידוש אמבטיה – כל השלבים

תהליך חידוש אמבטיה הוא לא תהליך מסובך ולמרות זאת מדובר בתהליך המיועד לביצוע על ידי אנשי מקצוע מנוסים ואמינים. לתהליך חידוש אמבטיה מספר שלבים אשר הראשון שבהם הוא גירוד ושיוף של האמבטיה. מטרתו של שלב זה הוא להפוך את האמבטיה למשטח חלק ונקי והוא מתבצע באמצעות מכשיר ליטוש חשמלי וליטוש כימי המסירים את השומנים והלכלוך מהאמבטיה. לאחר שלב זה מגיע תהליך חידוש אמבטיה אל שלב מילוי חריצי האמבטיה והשברים שנוצרו בה במשך השנים בחומרי בידוד ואיטום. כדי שתוצאותיו ששלב זה יחזיקו מעמד זמן רב על חומרי האיטום להיות באיכות גבוהה.
למי שתהליך חידוש אמבטיה עושה חשק להשקיע עוד קצת באמבטיה שלו קיימת האופציה להמשיך את התהליך באמצעות שלב נוסף הנקרא "ציפוי אמבטיה". בשלב זה מותז על האמבטיה ציפוי ראשוני ובסיסי. המהווה בסיס לציפוי השכבה העליונה שלה בחומר ציפוי אקרילי. ציפוי האמבטיה מתבצע באמצעות מכשיר ריסוס והתזה מתקדם. לרוב נהוג לצפות את האמבטיה בשכבה אחת בלבד בהנחה שהחומר איכותי ויציב.
בסיום תהליך חידוש אמבטיה מתקבלת אמבטיה חלקה, נקייה ובוהקת. כך גם חוסכים כסף, גם נמנעים מביצוע עבודות הריסה ובנייה וגם מעניקים לאמבטיה מראה חדש שנשאר לאורך שנים.
חידוש אמבטיה ישדרג את המראה של חדר רחצה כולו ויחזיר לנו את החשק לטבול שוב כפי שתמיד אהבנו.
כעת כל מה שנשאר לעשות הוא למצוא חברה שמתמחה במתן שירותי חידוש אמבטיה ולתת לה להפוך את האמבטיה שלנו לפינה הכי נעימה ומרגיעה בביתנו הפרטי.

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות