רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

אמבטיה חדשה באמצעות ציפוי וחידוש

אמבטיה חדשה באמצעות ציפוי וחידוש

חדש, חדיש, ומחודש

בעולם המתוחכם של היום אנו יכולים למצוא את עצמנו לא מעט פעמים מתלבטים בין קניה של מוצר חדש לבין חידושו בצורה מסוימת. בכל הקשור לתחום האמבטיות ניתן לראות שכיום חידוש אמבטיה הוא מהלך מצוין שככל שהוא הופך למוכר יותר כך נחשפים רבים למהלך שמקל עליהם מאוד את ההתנהלות בבית. כולנו יודעים עד כמה עבודות שיפוצים מסורתיות ומוכרות יכולות להיות כאלו שמשבשים את החיים בבית במשך תקופת זמן לא מבוטלת.

אמבטיה היא פריט מיוחד בבית מאחר ואנו עושים בה שימוש יומי והיא חייבת להיות בעלת מאה אחוזי כשירות כל הזמן בכדי לשרת אותנו נאמנה. קניית אמבטיה חדשה והתקנתה הן לא דבר פשוט ומהיר כך שרבים מבינים כיום עד כמה כדאי לנסות להיעזר באיש מקצוע איכותי בכדי שיחדש את אותה אמבטיה "מזדקנת" שלהם ויביא אותה במהרה למצב שבו ניתן להשתמש בה בצורה מהנה ומכובדת.

ציפוי הוא רק החלק האחרון

ציפוי וחידוש אמבטיה הוא צעד חשוב שחייב להיות מבוצע ע"י בעל מקצוע המכיר את התחום המיוחד הזה ומבין בדיוק מה הוא עושה. עבודות של חידוש אמבטיה באמצעות ציפוי הן כאלו שמציגות רמת מקצועיות גבוהה, שימוש בחומרים מתקדמים, והסתמכות על כלי עבודה איכותיים. צ'יבי אמבטיות מציע שדרוג משמעותי של אמבטיה בכל גודל שהיא ובכל מיקום שהוא תוך ביצוע מספר שלבים מדויקים שמביאים לתוצאות מרשימות.

חשוב להבין כי הציפוי הוא השלב הסופי מאחר ולפניו יש לא מעט עבודה חשובה שצריך לבצע. בהתאם לשיטה האיכותית שבה משתמש צ'יבי אמבטיות ניתן לראות כיצד מבוצעות עבודות הכנה חשובות בטרם מתיזים את צבע הציפוי המיוחד. צ'יבי אמבטיות בודק כל אמבטיה לעומק ומבצע עבודות שיקום מדויקות בכדי להביא אותה לרמת חוזק טובה יותר ורק אחר כך לרמת גימור מושלמת.

עכשיו נשאר רק להתקלח כמו פעם

אלו שדואגים להיעזר בשירותיו של בעל מקצוע איכותי רואים כיצד בתוך זמן קצר יחסית הם יכולים לחזור ולהתקלח כמו בימיה הראשונים של אותה אמבטיה איכותית שהייתה להם בעבר. עבודות חידוש הן בעלות יתרונות רבים, כך שהן תורמות רבות לשימוש נוח ולהיגיינה מסביב. אחד היתרונות החשובים ביותר הוא זה שמצביע על העובדה שאתם ממשיכים להשתמש באותה אמבטיה ולא מחליפים אותה בחדשה.

אין מדובר רק בחיסכון כספי ובנוחות הרבה שמגיעה בזכות ויתור על עבודות פירוק והריסה של האמבטיה הישנה, אלא בהרבה יותר מכך. אמבטיה ישנה היא לא בהכרח גרועה או לא איכותית, אלא שלרוב זה להיפך. כיום לא ממש מייצרים אמבטיות חזקות ועמידות כמו בעבר, כך שעבודות החידוש מציעות לכל אדם רווח כפול. חידוש אמבטיה מביא גם לחיסכון בהיבטים שונים וגם להמשך שימוש בפריט חזק ועמיד בהרבה מרוב אלו שמוכרים כיום אצל לא מעט משווקים.

מאמר זה נכתב ע"י ניר גרטי. 
מחדש אמבטיות משנת 2008, מומחה בחידוש אמבטיה וצביעת אמבטיה לכל הסוגים

אולי תתעניין גם ב: הלבשת אמבטיהציפוי אמבטיה

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות