רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

ציפוי אמבטיה – יתרונות

ציפוי אמבטיה כתבה

כמו שכולנו יודעים, שום דבר לא נמשך לנצח. אפילו הבניין הגדול ביותר בעולם יקרוס בעתיד וכל פיתוח חדש יהפוך למיושן בסופו של דבר. ציפוי אמבטיות אומנם לא יכול לפתור את הבעיות הללו, אבל הוא כן יכול לשמר לאורך זמן רב יותר את חדרי האמבטיה שלנו. ציפוי אמבטיה הוא תהליך הלוקח זמן קצר למדי וזול לעומת קניית אמבטיה חדשה, נוסף על יתרונות התהליך המאריכים את חיי האמבטיה שלכם במספר שנים. ההגדרה הבסיסית של ציפוי אמבטיה, הוא למעשה טיפול תחזוקה ותיקון של אמבטיות שציפוי הקרמיקה (והחרסינה או האמייל) שלהן נפגע בצורה בלתי הפיכה.לרוב, הסיבות לפגיעה הן באחריותן של חומרי ניקוי חזקים במיוחד, או פגיעות פיזיות. כמעט תמיד, התהליך של ציפוי אמבטיה זול למדי ופשוט לביצוע. המחיר הזול ופשטות התהליך עושים ציפוי אמבטיה לאלטרנטיבה עדיפה בהרבה על פני קניית אמבט חדש. אם כן, ציפוי אמבטיה הוא הליך פשוט וזול יותר, העדיף על הסרבול וחוסר הנוחות של התקנתה של אמבטיה חדשה. 

ציפוי אמבטיה - הלכה למעשה

התהליך של ציפוי אמבטיה מורכב ממספר שלבים. השלב הראשון של ציפוי אמבטיה, הוא הערכה של סוג הפגיעה והתאמת הטיפול לסוג הפגיעה. למשל, במצב בו שיפוץ אמבטיה סב סביב בעיית דליפה כתוצאה מחלודה, או במקרה של אמבטיה אקרילית שבורה, יש צורך, תחילה, לבצע הליך נפוץ לפני תחילת התהליך של ציפוי אמבטיה. מדובר בהליך של הלבשת אמבטיה, כאשר בהליך זה מכניסים אמבטיה אקרילית במידות חופפות לאלו של האמבט השבור. כך הלקוח מקבל אמבט חדש, אטום וקל לטיפולים עתידיים של ציפוי אמבטיה ותחזוקה כללית. לאחר מכן, ניתן לגשת לתהליך הממשי של ציפוי אמבטיה.

במקרה ואין צורך בהלבשת אמבטיה, תהליך הציפוי עצמו הוא פשוט ביותר. בשלב זה, איש המקצוע מתיז על האמבטיה בין ארבעה לחמישה שכבות של חומרי בסיס, המותזים בעזרת מדחס מיוחד בחום גבוה. חומרי בסיס אלו קריטיים בתהליך של ציפוי אמבטיות, מכיוון שהם מהווים תשתית לחומרי הציפוי עצמם. לאחר התייבשותו של חומר הבסיס, אנו מתיזים כבערך עשרים שכבות של חומרי ציפוי להגנה. פעולה זאת היא לב התהליך של ציפוי אמבטיה והחלק החשוב ביותר בו. עם סיום התהליך, מה שיתגלה בפנינו הוא אמבטיה נקייה, בוהקת וחדשה לחלוטין, ללא צורך בקניית אמבטיה חדשה.

ציפוי אמבטיה - יתרונות

כפי שציינו, ישנם מספר יתרונות ברורים מאליהם בתהליך ציפוי אמבטיה. מחיר זול (בטווח של 650 שקלים) לעומת תוצר העולה על המקור וזמן התהליך הקצר (כשעתיים עד ארבע שעות בממוצע). אך בנוסף לאלו, לתהליך ציפוי אמבטיה יתרונות נוספים. ראשית, התהליך הופך את האמבט עמיד בהרבה בפני נזקי חומרי ניקוי שונים, אלכוהול, מסירי אבנית, מלחים שונים ועוד. הדבר חוסך תחזוקה אינטנסיבית של האמבט. יתרון נוסף ואסתטי יותר באופיו הוא אפשרות הלקוח לקבוע את צבע משטח האמבטיה, אשר ישתמר בעזרת הציפוי האיכותי. כל אלו, לעומת קניית אמבט חדש ולרוב בעשירית מהמחיר המקורי, עושים ציפוי אמבטיה לעדיף בהרבה מקניית אמבטיה חדשה.

החלפת אמבטיה למראה חדש בציפוי אמבטיה?

מה זה אומר החלפת אמבטיה
במקרים שבהם פריט מסוים עומד על "פרשת דרכים" שבה נראה כאילו השימוש בו כבר בלתי אפשרי, מגיע שלב מסוים של התלבטות המציעה שני דרכים, האחת היא החלפתו בחדש והשנייה תיקונו. כל עוד מדובר במוצר אלקטרוני שעלות החלפתו כלכלית יותר מאשר תיקונו הרי שההתלבטות אינה ארוכה כלל, אך אם מדובר בפריטים המותקנים ומקובעים בצורה רצינית הרי שיש לקחת בחשבון גם את עלויות הפירוק, על כל הבלגאן הכרוך בכך, וההתקנה להכיר את האפשרות המתקדמת והיעילה ביותר

מאחר ואנו כבר לא חיים בשנות השישים הרי שכיום יש חידושים מעניינים שמקלים מאוד על התנהלותם של בעלי בתים בכל מקום בישראל ובעולם כולו. ציפוי אמבטיה בא להראות כיצד ניתן בצורה חכמה ויעילה הרבה יותר מכל פירוק והחלפה, לאפשר ולהשתמש באמבטיה בצורה מרשימה גם בעוד שנים רבות. ציפוי אמבטיה הוא תהליך קצר יחסית שמאפשר להחזיר לאמבטיה את היכולת לשרת אתכם בצורה מושלמת מבלי לפגוע בה, לפרק אותה, או להחליף אותה.

בעל מקצוע רציני ומנוסה המגיע אליכם מתקן את הפגיעות והסדקים שיש בה, מחטא אותה מכל הזיהומים והבקטריות החבויות בה, וצובע אותה בשכבות רבות של צבע מיוחד. ציפוי אמבטיה איכותי שכזה מבוצע כבר לא מעט שנים ע"י צ'יבי אמבטיות לשמחתם ולשביעות רצונם של לקוחותיו הרבים. הניסיון מראה כי כל ציפוי אמבטיה ע"י צ'יבי אמבטיות מחזיק תקופת זמן ארוכה, גם אם האמבטיה הייתה במצב ממש לא טוב לפני הציפוי.

כל מה שנותר זה פשוט להתרחץ בהנאה
ציפוי אמבטיה הוא אינו איזה "טריק" שיווקי או תחליף חובבני לעבודות שיפוץ כלשהן. ציפוי אמבטיה מציג תוצאות מרשימות בכל מקום שבו הוא בוצע בצורה מתקדמת ואיכותית והוא מהווה את הפתרון המושלם עבור כל מי שמבין כי אין צורך לפרק את האמבטיה הישנה ולהחליפה בחדשה תוך התחייבות כספית כבדה והיכנעות לתכתיבי עבודה לא נעימים וארוכים.

בואו נעסוק לרגע בנושא של ציפוי אמבטיה ונראה כיצד הוא פותר את ההתלבטות במהירות רבה ובצורה הטובה ביותר. אם האמבטיה שלכם הגיעה למצב שבו אתם מתקשים להשתמש בה בצורה מכובדת הרי שיכול להיות שתחשבו כי החלפתה היא הדבר האידיאלי, ולכן כדאי שתעצרו לרגע ותחשבו שנית. החלפת אמבטיה כרוכה בפירוק ובשבירות לא פשוטות שיכולות לגרום לכלוך, רעש, ולעתים אף לפגוע בפריטים שכלל לא קשורים להחלפה עצמה. לכך יש להוסיף גם רכישת אמבטיה חדשה ותשלום על התקנתה בהתאם למגבלות מסוימות.
מי שמכיר את הנושא וקרא על כך יודע כי החלפת אמבטיה היא דבר שעובר מהעולם מאחר והיתרונות הברורים של ציפוי אמבטיה הם דבר שקשה לשלול אותם, אם בכלל. כל מי שרואה שניתן לוותר על ה"תענוג" של שבירות והריסות בביתו מבין כי ציפוי אמבטיה מתקדם הוא הטיפול הנכון לאמבטיה ה"מקרטעת" שלו.

להמשך קריאה אודות החלפת אמבטיה כנסו ללינק

כבר לא נעים להביט באמבטיה הישנה?

מגיע הרגע שבו מרגישים דיירים בבתים רבים בישראל שאין להם ממש חשק להסתכל על האמבטיה ה"מזדקנת" שלהם. אין מה לעשות והזמן עושה את שלו לא רק בכל הקשור לחיים של בני אדם אלא גם למצבם של פריטים ומוצרים שונים. כיום ניתן ליהנות משירות שישראלים רבים כבר מכירים, ציפוי אמבטיה. אין ספק כי מעבר לצורך הבסיסי שלנו להשתמש בפריטים איכותיים ותקינים הרי שאנו גם מאוד מעוניינים שכל פריט בביתנו יראה מכובד ולא ישן והרוס.

לכן ציפוי אמבטיה הוא תהליך כל כך חשוב שזוכה להצלחה רבה. כל מי שמבין את המשמעות של הפיכת האמבטיה בצורה מהירה יחסית לכזו שנראית מצוין וגם מעניקה חוויית רחצה כמו בעבר, נעזר בשירות המתקדם האיכותי של ציפוי אמבטיה. בכל מהלך חיינו אנו מבצעים רכישות שונות או שאנו נעזרים בבעלי מקצוע בכדי לשפר את איכות החיים, כך גם בנושא של ציפוי אמבטיה שסייע לרבים בכל רחבי הארץ.

IMG 2894

האם ניתן לשנות את המצב?

עבור מי שלא מכיר את השירות של ציפוי אמבטיה, הרי שניתן לראות כיצד עולה השאלה המובנת לגבי סיכויי ההצלחה האמיתיים של מהלך שכזה. אלו שכבר בוצע עבורם שירות כזה ע"י איש מקצוע ברמה גבוהה כבר לא מרגישים שום ספק בקשר ליכולתו של תהליך כזה לשפר את ההנאה שלהם מהאמבטיה. ציפוי אמבטיה הוא אינו תהליך צביעה פשוט שרק מעניק לאמבטיה מראה טוב יותר למשך תקופת זמן קצרה.

כל עוד מבצע איש מקצוע מנוסה את התהליך כולו הרי שניתן לראות בקלות כיצד הופכת האמבטיה לבעלת מראה רענן וכיצד היא יכולה לחזור ולשרת את דיירי הבית בצורה יוצאת מהכלל. צ'יבי אמבטיות מספק שירות איכותי ביותר של ציפוי אמבטיה בכדי שלקוחותיו יוכלו להיות בטוחים בתוצאות הסופיות המרשימות של הפרויקט כולו. מאחר ואנו לא רוצים להוציא את כספנו לחינם הרי שאנו מחפשים בעלי מקצוע איכותיים עבור כל שירות, ובנושא של ציפוי אמבטיה צ'יבי אמבטיות הוא האיכותי והטוב ביותר.

מקבלים אמבטיה שמזמינה אתכם להיכנס

אין תענוג יותר גדול מאשר להיכנס לאמבטיה שרק "מסמנת" לנו להיכנס אליה לאחר שחזרנו עייפים או מזיעים ממקום מסוים. אמבטיה טובה היא כזו שמעניקה לנו בצורה מיידית זריקת ריענון אמיתית ואין כמעט שום דבר שמשתווה להרגשה הנינוחה והנהדרת לזו שמגיעה לאחר טבילה או רחצה באמבטיה.

בכדי שנוכל להבטיח לעצמנו את התענוג הגדול הזה אין אנו צריכים להתאכזב מהמראה הלא מושך שיש לאמבטיה הוותיקה שלנו, מאחר ואנו יכולים להזמין שירות של ציפוי אמבטיה מקצועי ולהרגיש שוב איך האמבטיה שלנו היא המקום הטוב ביותר להימצא בו ברגע שבא לנו להתפנק קצת. צ'יבי אמבטיות חושב על הפינוק שלכם ויוצר עבורכם ציפוי אמבטיה מושלם בכדי שכל ביקור באמבטיה שלכם יהיה מושלם גם כן.

 

איזה תכונות טובות יש לציפוי אמבטיה?

מי מאתנו לא רוצה להתקלח או לטבול בתוך אמבטיה יפה וחזקה. הרי מאחר ואנו חיים בחברה מודרנית אנו מקפידים על מגורים בבית או בדירה בסטנדרטים מכובדים ובכך אנו גם דואגים שכל פריט שהינו חלק מחיינו במגורים מסוימים יהיה תקין וכמה שיותר יפה. ציפוי אמבטיות הן כאלה שאי אפשר להסתדר בלעדיהן בחברה מודרנית כמו זו שבה אנו חיים היום ולכן זה די ברור שאנו צריכים לעשות את הפעולות הנדרשות ברגע שיש בעיה איתן. אך אם בעבר היה מדובר רק על פירוק אמבטיה והרכבת חדשה במקומה הרי שכיום התמונה שונה לחלוטין.

עבור כל אחד מאתנו אמבטיה היא מין מפלט נהדר שאליו אפשר להתחמק לאחר שעבדנו קשה או בזמן שהראש שלנו מתפוצץ ממחשבות שונות. לכן גם חשובים לנו לא מעט דברים שקשורים אליה כמו המראה שלה, האיכות שלה, העמידות שלה ועוד. מסיבות אלו אנו מנסים לראות כיצד אפשר לשמור על אמבטיות כשמנקים אותן וכיצד באופן כללי אפשר לדאוג לכך שהן תוכלנה לשרת אותנו למשך כמה שיותר זמן. אחרי הכול החלפת אמבטיה היא לא עסק פשוט, זול ומהיר, ולכן באופן טבעי כל בעל בית או דירה ישמח לפתרון טוב יותר.

כיום יש אנשי מקצוע שמבינים עד כמה רצונו של בעל הבית או הדירה במקום נוח ויפה לרחוץ או לטבול בו הוא כזה שאפשר לממש אותו בצורה מקצועית ומתקדמת ביותר. אם דואגים להיעזר במי שמתמחה בתחום ציפוי אמבטיה זה הרי שכמעט כל אמבטיה יכולה להפוך בתוך פרק זמן סביר בהחלט לכזו שעושה חשק לרחוץ או לטבול בה שוב ושוב. בזכות עבודות איכותיות ורציניות הופכות אמבטיות רבות בישראל לכאלה שמדגישות את הרעננות שלהן ואת העמידות שלהן כשמי שמשתמש בהן יכול לסמוך על כך שיוכל לעשות זאת לעוד זמן רב. מוזמנים ליצור קשר עם צ'יבי אמבטיות על כל הפעולות של עבודת הציפוי מההכנה ועד הגימור המקצועי .

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות