רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

ציפוי אמבטיה מידע

ציפוי אמבטיה זהו פתרון מצוין לחידוש האמבטיה.

חדר האמבטיה זהו המקום בבית שאנו נרגעים בו מכיוון ששם אנו מורידים מעלינו את כל האנרגיות השליליות על ידי אמבטיה טובה.
כיום לא צריך לשבור ולהרוס את כל חדר האמבטיה בשביל להתחדש מכיוון שיש את ציפוי האמבטיה שזהו פיתרון זול יעיל ואמין.
ציפוי האמבטיה מתבצע בצורה מקצועית ואיכותית. ניתן ליצור קשר על כל שאלה בנושא הקשור במידע על ציפוי אמבטיה וחידוש אמבטיות כללי. לצ'יבי ציפוי אמבטיות יש ידע רב בנושא ציפוי אמבטיות וחידוש אמבטיות כללי.
לאחר ציפוי האמבטיה צריך להיזהר מהחלקה מכיוון שהאמבטיה מאוד מבריקה וחלקה.
מומלץ לנקות את האמבטיה אחת לשבועיים בכדי לשמור על האמבטיה

מה ההבדל בין ציפוי אמבטיה לצביעת אמבטיה?

.האמת שזו היא אותה הגברת בשינוי האדרת.
ציפוי אמבטיה הינה צביעת האמבטיה בחומר מיוחד (בעל תוכנות אמייל) עם גוון צבע .(בדר"כ לבן אך ניתן לבחור כל גוון לפי רצון הלקוח)
לפני תהליך הציפוי חשוב לנקות את משטח העבודה בחומרים מיוחדים ושיוף במקרה הצורך.
נתקן חורים או קטעים עם חלודה עם פולימרים ושרפים מיוחדים אשר ימנעו נזילות וחזרה של הפגיעה.
לאחר מכן מתבצע תהליך "התזה חמה" ,זהו תהליך מיוחד שפותח בצ'יבי ציפוי האמבטיות המקנה לאמבטיה מראה וחוזק כמו ביומה הראשון.

שלבי העבודה של ציפוי אמבטיה בהתזה:

שלב א: ליטוש ידני להסרת השומנים והאבנית.

שלב ב: חיטוי האמבטיה.

שלב ג: תיקון ואטימת המכות, החריצים והשריטות.
תהליך שבסופו האמבטיה תיראה יפה ואחידה.

שלב ד: לאחר ליטוש, חיטוי ותיקון האמבטיה מכינים את האמבטיה לציפוי
כאשר החרסינות, הרצפה וכל הכלים הסינטרים מוגנים בפני ההתזה.

שלב ה: זהו שלב התחלתי תהליך של ציפוי אמבטיה בהתזה בלבד.
כאשר מתיזים כ – 15 שכבות ציפוי מקצועי.

שלב ו: סיום הציפוי וניקיון שטח חדר האמבטיה.

זמן יבוש תהליך ציפוי אמבטיה בהתזה הינו כ – 24 שעות מסיום העבודה
כאשר בזמן זה מומלץ לא להיכנס לחדר האמבטיה
כלל כיוון שיש לפעמים אבק ומים בחדר האמבטיה וזה מזיק לציפוי בזמן הייבוש.
את תהליך ציפוי אמבטיה בהתזה ניתן לבצע במבחר רב של גוונים כגון:
פרגמון, ורוד, אפור, תכלת, לבן שלג ועוד.
לאחר ציפוי אמבטיה בהתזה הלקוח מקבל בסיום העבודה תעודת אחריות בכתב.

צ'יבי אמבטיות מתמחה ב ציפוי אמבטיה בהתזה לכל סוגיי האמבטיות

האם ציפוי אמבטיה הוא תהליך ארוך?

לאף אחד מאתנו אין זמן מיותר לבזבז
ציפוי אמבטיה הפך להיות כזה שמסייע לדיירי בתים רבים בישראל להימנע מעבודות שיפוצים לא נעימות. אין ספק כי גם בעולם השיפוצים יש לא מעט בעלי מקצוע איכותיים אך בסופו של דבר אף אחד מאתנו לא אוהב לראות את ביתו מבולגן ומלוכלך כשהוא מבקש להחליף את האמבטיה שלו. חשוב לדעת כי השירות של ציפוי אמבטיה הוא כזה שאינו מצריך כלל החלפה של כל אמבטיה שהיא.

• פתרון מצוין

• אמבטיה חדשה בשלוש שעות

• מחירים נוחים לציפוי אמבטיות

• הצעת מחיר ללא תשלום

לכן מי שנעזר בשירות של ציפוי אמבטיה יודע כי הוא עושה זאת בזכות היתרונות הרבים שיש לשירות זה. בעולם מודרני שבו אנו "רודפים אחרי הזנב של עצמנו", כמו שאומרים, הרי די ברור שאין לאף אחד מאתנו זמן מיותר לבזבז. אם מציעים לנו שירות איכותי ומהיר, כמו ציפוי אמבטיה, הרי שאנו לא חושבים פעמיים לפני שאנו מסכימים בחוכמה למהלך כזה.

היתרונות של ציפוי אמבטיה הן גם בזכות המהירות
לעתים יש כאלו החושבים כי שירות של ציפוי אמבטיה הוא שירות המציע פשרה מסוימת. ציפוי אמבטיה הוא תהליך שחייב להתבצע בצורה איכותית ביותר, אך אין זה אומר שאין הוא יכול להיות מהיר. המהירות היא תוצאה של עבודתו האיכותית של איש מקצוע ולכן אין שום קשר בין ציפוי אמבטיה מהיר לבין חשש לגבי איכות התוצאה הסופית. המהירות של ציפוי אמבטיה היא בזכות השיטה ובזכות מי שמבצע אותה נכונה.

צ'יבי אמבטיות הוא בעל מקצוע מוביל בתחום של ציפוי אמבטיה והוא מכיר את השיטה המיוחדת של הציפוי בצורה הטובה ביותר. כך הוא מאפשר ללקוחותיו להיות בטוחים בשיטה שבה עבודות ההכנה והציפוי אינן נמשכות זמן רב בהשוואה לכל עבודות שיפוצים מסורתיות ומוכרות. צ'יבי אמבטיות נחשב לעסק מוביל בזכות עבודה שמתבצעת בצורה שוטפת ומבלי תקלות, כך שזמן העבודה הוא סביר בהחלט והתוצאה הסופית פשוט מושלמת.

המהירות לא באה על חשבון האיכות
אין ספק כי כל אחד מאתנו יעדיף לראות כיצד מגיע בעל מקצוע לביתו, מסיים במהרה את עבודתו, ועוזב לדרכו. עם כל הכבוד להיותנו אנשים נחמדים שנהנים לארח בעל מקצוע בכוס קפה הרי שאנו מאוד רוצים לחזור לשגרה הביתית הנוחה שלנו כך שככל שהוא עוזב מהר יותר כך אנו מרגישים שהחיים חזרו למסלולם.

אך חשוב לזכור כי בין אם מדובר בעבודה של ציפוי אמבטיה ובין אם מדובר בכל עבודה אחרת, אנו מוכנים שבעל המקצוע יישאר כמה שיותר זמן בכדי להיות בטוחים שהוא מבצע עבודה טובה. אף אחד מאתנו לא מעוניין לראות בעל מקצוע שעזב מהר את הבית אך הותיר אחוריו תוצאות לא ממש מרשימות, בלשון המעטה. צ'יבי אמבטיות מכיר את העבודה של ציפוי אמבטיה בצורה כל כך טובה כך שהוא גם לא מבזבז את זמנכם החשוב וגם עוזב את הבית רק לאחר שהאמבטיה שלכם מצופה באיכות, כך שהיא תעניק לכם עוד שנים רבות של שימוש. אם התוכן עיניין אותכם אתם מוזמנים גם לראות את הפעולה של ציפוי אמבטיה בעמוד.

IMG 2894

ציפוי אמבטיה שיטות

אנו צריכים לברך על כך כי ישנם אנשים עם רצון ויכולת, שמפתחים מוצרים ושיטות בכדי להקל עלינו כל התנהלות מסוימת, שבעבר הייתה מסורבלת ואפילו קשה. אם היינו רגילים בעבר, כי ברגע שהאמבטיה שלנו מתחילה להראות סימנים של התיישנות רצינית, היינו חושבים רק איך להחליף אותה, הרי שכיום קיימת שיטה בטוחה ויעילה הנקראת ציפוי אמבטיה. במקרים רבים קורה שאנשים מבינים את המשמעות של החלפת מוצר ותיק וטוב במוצר חדש. הם מבינים שהאמבטיה שלהם שירתה אותם בצורה מעולה ולכן קשה להם להאמין כי אמבטיה אחרת שירכיבו במקומה תספק להם את אותה איכות שימוש שלה היו רגילים. בזכות מחשבה זו אנשים מזמינים שירות זה של ציפוי אמבטיה, שמחזיר לאמבטיה את ימיה הישנים והטובים. מדובר במהלך חשוב מאחר ועוד לפני אותו ציפוי אמבטיה, מתקנים אותה, מחטאים אותה, ולבסוף מקבלים אמבטיה שנראית כמו חדשה.

ציפוי אמבטיה – לכל סוגי האמבטיות

לא לכל אחד מאתנו יש את אותה אמבטיה בבית. האמבטיות של היום מיוצרות לרוב מחומרים אקריליים וחלקן אינו מזכיר כלל את האמבטיות של פעם (למעט המראה החיצוני המתבקש). האמבטיות הוותיקות יוצרו מפח ומיציקות חזקות ולכן כל אמבטיה שנזקקת לאותו ציפוי אמבטיה צריכה טיפול שונה. בעל מקצוע המתמחה בתחום בודק לגבי סוג האמבטיה בכדי לדעת באלו חומרים ובאלו שיטות עבודה להשתמש כדי לעשות את העבודה בצורה מושלמת. מה שטוב לגבי שיטה זו של ציפוי אמבטיה הוא שהיא מתאימה לכל סוגי האמבטיה ורק מי שיודע לבצע את העבודה בצורה מדויקת ונכונה הוא זה שיביא כל סוג של אמבטיה למצב חדש לגמרי. חשוב לדעת כי אמבטיות רבות במצבים לא תמיד פשוטים, תיראנה כחדשות אחרי ציפוי אמבטיה מקצועי כשהדגש הוא על כך שלא משנה מהו החומר שמהן הן מיוצרות.

ציפוי אמבטיה – מהיר ביותר

גם אם יש לנו בבית יותר מחדר אמבטיה אחד, הרי שכל העניין של השבתת חדר האמבטיה האחר (שמשרת כמובן אנשים אחרים בבית) הוא די מתסכל. אנו לעולם לא רוצים שזמן הטיפול באמבטיה שלנו יהיה ארוך אבל אנו יודעים כי הדבר ייקח זמן וזה די מעיק עלינו. ציפוי אמבטיה מקצועי התברך ביתרון נוסף שבו זמן העבודה הוא קצר בצורה משמעותית ביחס לעבודות של פירוק והרכבה של האמבטיה הישנה.מדובר ביתרון עצום שמצביע על כך כי ניתן להשתמש די במהרה באמבטיה שלכם בשיטה זו של ציפוי אמבטיה. אין מה לחשוב יותר על ימים ארוכים ללא רחצה נורמאלית, שלה כל אחד מאתנו זקוק. חלק גדול מהרצון של אנשים רבים היום לבצע ציפוי אמבטיה הוא קבלה של אמבטיה מצופה באיכות מעולה יחד עם זמן ביצוע קצר יחסית, בכדי שלא לגרום לעצמם מפח נפש המתלווה בדרך כלל לכל שינוי שאנו עושים בבית שלנו.

ציפוי אמבטיה לאיזה גוון שרוצים

יפה לראות שכיום שירות של ציפוי אמבטיה יכול לשנות את מראה האמבטיה לחלוטין. בזכות איש מקצוע איכותי כמו צ'יבי אמבטיות יכול כל בעל בית או דירה לראות כיצד בתוך זמן קצר יחסית האמבטיה לא רק הופכת למקום שכיף יותר לרחוץ או לטבול בו אלא שהיא גם הופכת לבעלת גוון עדכני יותר. בצ'יבי אמבטיות מבינים את הצורך ברענון של מראה האמבטיה ולכן מציעים ציפוי אמבטיה איכותי שמדגיש עד כמה פריט זה שהינו חשוב בכל בית יכול להיראות טוב יותר ולסחוט לא מעט מחמאות. חשוב להבין שעבודות של ציפוי אמבטיה יכולות להיעשות בצורה מושלמת בהתאם לדרישותיו של כל לקוח. זאת כמובן אם מדובר באיש מקצוע שמכיר את התחום לעומק וכבר סיפק שירות כזה ללא מעט לקוחות בעבר. עבודה עם צבעים איכותיים, ואפשרות ליצור גוונים רבים ומיוחדים הם אלו שהופכים כל ציפוי אמבטיה שמבוצע עי צ'יבי אמבטיות לבעל ייחוד רב. התוצאה המרשימה וההנאה המושלמת של בעלי בתים או דירות ממחישים עוד יותר כיצד שינוי גוון הוא מהלך חכם שיתרונות רבים בצדו.

מאמר זה נכתב ע"י ניר גרטי. 
מחדש אמבטיות משנת 2008, מומחה בחידוש אמבטיה וצביעת אמבטיה לכל הסוגים

אולי תתעניין גם ב: הלבשת אמבטיה

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות