רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

צביעת חרסינה בחדר אמבטיה

פתרון שמסייע למנוע בלגאן גדול

הפתרון המושלם לאמבטיה שלכם

בלא מעט בתים ודירות בכל רחבי ישראל אנו עדיין יכולים למצוא חדרי אמבטיה שבהן מרוצפות חרסינות ישנות. אילו שחושבים מיד שחייבים לפרק אותן ולרצף חדשות במקומן כשחושבים על שיפוץ או חידוש של האמבטיה, כדי שיחשבו שוב ויכירו את האפשרות המצוינת של צביעת חרסינות בצורה איכותית שמציגה מראה חדש.

חשוב מאוד להבין עד כמה עבודות שיפוצים שיכללו פירוקים, שברים והריסות, הן לא כאלה שעושות חיים קלים למישהו, וזאת עוד בלשון המעטה. לכן אם אפשר לראות כיצד בתוך פרק זמן קצר הרבה יותר ניתן לחוות שיפוץ אחר בזכות תהליך חדשני של צביעת חרסינה, מדוע לא לבדוק לעומק את היתרונות של הדבר.

צביעת חרסינות גם חוסכת זמן רב מעבר לכך ששירות כזה מציג אפשרות נהדרת לשלם הרבה פחות מאשר על עבודות שיפוצים נרחבות, הרי שחשוב להכיר גם את העניין של משך העבודות. אם לא צריך לפרק כלום, הרי שבאופן ברור מדובר על תהליך קצר יותר, ויחד עם העובדה שהשירות מבוצע בצורה מקצועית ומתקדמת, מדובר על עוד יתרון משמעותי.

במבני מגורים שונים בהם אי אפשר להיכנס לחדר האמבטיה למשך מספר ימים או יותר בגלל שיפוץ, סובלים הדיירים מתקופה לא קצרה ומאוד לא נעימה. אך אם צביעת חרסינות מקצרת את הזמן של חידוש אמבטיות, וכמובן גם מציגה תוצאה מרשימה לכל הדעות, לא מפתיע שרבים חושבים היום על שירות כזה בצורה חיובית.

שילוב בין אסטטיות ונוחות חשובה

כל מי שלא רוצה לחשוש מעבודות שיפוצים אגרסיביות, וכל מי שלא רוצה לשלם הון על שיפוץ ממושך, ישמח להכיר אפשרות נעימה הרבה יותר להארכת חייהם של אריחי החרסינה הישנים. בזכות מיומנות גבוהה, צבע איכותי, דייקנות רבה וניסיון רב בעבודות של צביעת חרסינה, נוצר שילוב שמתאים היום לרבים.

האפשרות לחזור וליהנות משימוש מלא באמבטיה, תוך הנאה רבה מהמראה המחודש והמרענן שלה, קוסמת היום לכל מי שלא רוצה לעבור תהליך מרעיש ומלוכלך של עבודות שיפוצים. השילוב החיובי כל כך של חידוש אמבטיה בצורה כזו, הוא זה שגורם למעבר של בעלי נכסים רבים משירותים מיושנים לשירותים חדשניים.

מרביתנו מתעוותים מחוסר נוחות כשאנחנו חושבים על שיפוץ הבית. שיפוץ בית זכור לכולנו בתור תהליך ארוך, מייגע, לא נוח ויקר שיש להתכונן אליו מראש הן מבחינה כלכלית והן מבחינה רגשית.
שיפוץ אמבטיות הוא נושא רגיש במיוחד בכל הנוגע לשיפוץ כי בזמן שמתבצע השיפוץ אין באפשרותו להשתמש כלל באמבטיה במשך מספר ימים, לעתים אף שבוע ועלינו לחפש אלטרנטיבות למקלחת בבתים של אנשים אחרים.
צביעת חרסינות היא פתרון אידיאלי עבור אלו המעוניינים להאריך את חיי האמבטיה, להעניק לה מראה בריא, נקי ואסתטי מבלי הצורך להתמודד עם שיפוץ במונחים המוכרים לנו.

בואו ותהנו מחווית אמבטיה שלא היכרתם.

מאמר זה נכתב ע"י ניר גרטי. 
מחדש אמבטיות משנת 2008, מומחה בחידוש אמבטיה וצביעת אמבטיה לכל הסוגים

אולי תתעניין גם ב: הלבשת אמבטיהציפוי אמבטיה

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות