רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

חידוש אמבטיות שלל יתרונות

חידוש אמבטיות – שלל יתרונות

השיטה המודרנית והיעילה ביותר

ישראל של המילניום השלישי אינה מזכירה כמעט בכלל את זו של שנות השמונים של המאה הקודמת. אין ספק כי כיום אנו חשופים לטכנולוגיות חדשות וחדישות שמקלות עלינו את החיים כמעט בכל מהלך שאנו רוצים לבצע. אם נבדוק לעומק את השירות של חידוש אמבטיות נוכל לראות כמה יתרונות הוא מספק ולהבין מדוע לא מעט ישראלים כבר נעזרו בשירותיו של איש מקצוע רציני בכדי לבצע מהלך חידוש איכותי.

חידוש אמבטיות הוא מהלך מיוחד שבראש ובראשונה מונע מכל בעל בית או דירה להיכנס לתקופת שיפוצים ארוכה ולא ממש נעימה. נראה כי גם אם יש לנו חשק מסוים לבצע עבודות שיפוץ בבית הרי שלאחר מספר ימים כבר יוצאת לנו כל הרוח מהמפרשים ואנו מתגעגעים לחיים הנורמאליים שניהלנו טרם תחילת עבודות השיפוצים. חידוש אמבטיות לעומת זאת מתאפיין בעבודות עדינות ומדויקות שאינן הופכות את חדר האמבטיה לעיי חורבות.

המראה הרענן עושה חשק להתרחץ

ישראלים רבים כבר נעזרו בשירותיו של צ'יבי אמבטיות בכדי ליהנות מביצוע מושלם של חידוש אמבטיות. לא לחינם פונים רבים לצ'יבי אמבטיות, מאחר ומומחיותו בתחום של ציפוי אמבטיות הפכה אותו לאיש מקצוע מוביל בתחום זה. אין ספק כי לא תמיד קל כל כך למצוא בעל מקצוע רציני בישראל ולכן חידוש אמבטיות, שהוא דבר שמצריך עבודה מדויקת ואיכותית, הוא לא מהלך שיכול להתבצע ע"י כל אחד.

גם אם מדובר בקבלן שיפוצים ברמות הגבוהות עדיין אין שום קשר בין יכולותיו המקצועיות המכובדות בתחום השיפוצים ולבין יכולותיו לבצע עבודות איכותיות של חידוש אמבטיות. כשמביטים בצורת עבודתו של צ'יבי אמבטיות רואים במדויק כיצד הבדיקות, הזהירות, העדינות, שיקול הדעת, והשימוש בכלים ובחומרים הנכונים, שומרים על הבית ואינם הופכים אותו למקום שממש לא נעים לחיות בו בזמן העבודות.

חידוש אמבטיה למה זה טוב?

עבודות שנעשות בצורה מסודרת מביאות לכך שכל זמן העבודה על חידוש אמבטיות אינו מתרחב ואינו הופך להיות ממושך ומטריד. ככלל מדובר במהלך קצר יחסית שמציג תוצאה מצוינת במשך זמן קצר יחסית. חשוב לדעת כי בשל העובדה שאנו משתמשים באמבטיה שלנו בצורה אינטנסיבית הרי שהיא הופכת למקום שבו נוח לחיידקים ולבקטריות לגדול ולהתפתח.

לכן חשוב להבין שעבודות של חידוש אמבטיות אינן נעשות רק בכדי להביא את האמבטיה לרמת גימור מיוחדת שתציג יופי וברק, אלא שהן נעשות גם בכדי להחזיר לאמבטיה את רמת ההיגיינה שחשובה לכל אדם בריא. חידוש אמבטיות המבוצע בצורה המקצועית ביותר הוא כזה שבו נעשות עבודות חיטוי, ניקיון, חיזוק, תיקון, ורק לאחר מכן ציפוי מיוחד שמחזיר לאמבטיה את המראה הרענן והיפה שהיה לה ב"צעירותה". ישראלים רבים כבר ראו כיצד חידוש אמבטיות ע"י צ'יבי אמבטיות הביא לכך ששלב אחרי שלב שופר מצבה של אמבטיה ישנה עד שהיא חזרה להיות יפה ושמישה לזמן רב.

מאמר זה נכתב ע"י ניר גרטי. 
מחדש אמבטיות משנת 2008, מומחה בחידוש אמבטיה וצביעת אמבטיה לכל הסוגים

אולי תתעניין גם ב: הלבשת אמבטיהציפוי אמבטיה

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות