רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

חידוש אמבטיות לשנים רבות

ליהנות ממנה עוד שנים רבות

אילו מאתנו שהם בעלי בתים, נזקקים לעתים לטיפול בפריט מסוים שהתיישן או לשיפוץ המתחייב עקב שינויים באופנה למשל. אין ספק כי הדבר לא מתבצע בין לילה וגם ההחלטה על השינוי היא לא כזאת שניתן לקבל אותה בתוך שניות. מדובר בהוצאה כספית וגם בחשש מפני תוצאות לא איכותיות ומבעלי מקצוע שלא ישמרו על איכות החיים בבית בעת העבודות. מי שכבר רואה שאחד הפריטים החשובים ביותר בביתו הפך להיות מיושן, בעל פגעים רבים, או כמעט לא שמיש, חושב לעתים על החלפתו במקום להזמין שירות יעיל ומתקדם של חידוש אמבטיות. לעתים המחשבה על החלפת פריט מסוים מגיעה מתוך חוסר ידיעה שקיימות אפשרויות אחרות. בל נשכח כי הטכנולוגיה מתקדמת וכך גם מגוון השירותים שניתן להציע כיום בכל תחום הקשור לניהול ו/או לשינוי הבית. כך למשל חידוש אמבטיות שמעניק לאמבטיה חיים חדשים מבלי שיהיה צורך לדאוג לגבי זמן עבודה רב, פגיעה במרקם החיים החשוב בבית, או מנזקים שלעתים משאירים אחריהם שיפוצניקים שונים.

מחדשים את אחד הפריטים החשובים בבית

חידוש אמבטיות הוא תהליך שכבר הופך להיות חלק בלתי נפרד מתהליך של שיפוצים ברחבי הבית או בחדר האמבטיה בלבד. המחשבה על עבודות שיפוצים תמיד יכולה לעשות רע לכל אחד מאתנו. זאת מאחר וגם אם זכינו בבעל מקצוע איכותי הרי שתמיד יכול להיות מצב שהעבודה התארכה, או שנוצר איזה נזק לא מכוון שסיבך מעט יותר את העניינים. אך חידוש אמבטיות הוא כזה שכשבעל מקצוע איכותי מבצע אותו, אין סיכוי לבלגאן מיותר מהסוג שצוין לעיל. חידוש אמבטיות הוא תהליך שבו מחטאים, מנקים, וצובעים את האמבטיה במספר רב של שכבות של צבע מיוחד. דבר זה מאפשר לבעלי הבית ליהנות ממקלחות ומטבילות מפנקות בצורה הכי היגיינית שרק אפשר. בנוסף, חידוש אמבטיות באמת מביא אותן למצב שהן נראות ממש כמו חדשות.

אומרים תודה לטכניקות החדשות

לאחר חידוש אמבטיות, יש לקוחות רבים שאומרים תודה לטכנולוגיה שמאפשרת את השדרוג המשמעותי מבלי שצריך היה לפרק, לשבור, להרוס, או לעשות כל פעולה אגרסיבית בבית. שיטה זו של חידוש אמבטיות מוכיחה לבעלי בתים רבים עד כמה לא צריך למהר ולהחליט על החלפתה של האמבטיה שלהם. כך קורה שרבים הם אלו שמבינים איזו טעות יכלו לעשות אם היו מזמינים שיפוצניק או אינסטלטור שהיה מפרק את האמבטיה הישנה, שולח אותם לרכוש אחת חדשה, ומתחיל לנסות להתאים את החדשה לחלל הקיים בחדר. לא תמיד הדבר מביא לרמה מספקת של הרמוניה ואחידות ולכן גם בהיבט זה יש לתהליך של חידוש אמבטיות יתרון עצום. כיום, מחשבה אחת קדימה מונעת מבעלי בתים רבים להיכנס לתהליך שיכול להביא לכאב ראש לא קטן של שיפוצים ולבצע חידוש אמבטיות בצורה הרבה יותר קלה ואסתטית מכל שיפוץ אחר.

מאמר זה נכתב ע"י ניר גרטי. 
מחדש אמבטיות משנת 2008, מומחה בחידוש אמבטיה וצביעת אמבטיה לכל הסוגים

אולי תתעניין גם ב: הלבשת אמבטיהציפוי אמבטיה

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות