רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

התאמת אמבטיה

אלו שמתעניינים בשירות החשוב כל כך של הלבשות אמבטיות צריכים להבין כי יש צורך בהתאמה מסוימת של האמבטיה לשירות מעין זה. הכוונה היא שיש לא מעט סוגים וגדלים של אמבטיות בבתים שונים בישראל, ולכן הלבשת אמבטיה היא מהלך שיכול להתאים בצורה ממוקדת יותר תוך התייחסות לגודלה של האמבטיה ולסוג שלה. כך למשל אפשר לראות כי אמבטיות מלבניות בגדלים של 140-170 סמ הן אלה שמתאימות לביצוע עבודה כמו זו. בעלי אמבטיות כאלה ישמחו לגלות שהם יכולים ליהנות משירות מהיר ביותר שמציג בצורה כמעט מיידית אמבטיה מרשימה בגוונים שונים.

מאחר ולכל אמבטיה יש את הקונסטרוקציה שלה, הרי שהיא יכולה להיות עמידה ברמות שונות. אם אנו מדברים על אמבטיות יציקה כבדות שנמצאות בלא מעט מבנים בישראל, הרי שאנו יכולים להבין מיד כי האפשרות של הלבשת אמבטיה היא רלוונטית לגביהן. זאת מאחר ואיש מקצוע איכותי כמו צ'יבי אמבטיות יכול להגיע לבית או לדירה, לזהות את סוג האמבטיה החזקה ולהבין כי הוא יכול להניח עליה בבטחה את התותב האקרילי שמהווה בעצם את ההלבשה. ברור לכולנו כי חוזקה של האמבטיה הוא תנאי חשוב ליצירת שינוי שיתבסס לא רק על מראה מרשים אלא גם על חוזק.

בטחונו של המשתמש באמבטיה הוא זה שעומד כנגד עינו של כל בעל מקצוע רציני שמציע שירות של הלבשות אמבטיות. לכן הבדיקה של צ'יבי אמבטיות היא רצינית ויסודית על מנת שבסיום העבודה הוא יוכל להבטיח אמבטיה בטוחה שיכולה לשמש את הדיירים במשך לא מעט זמן ובשקט נפשי רב. כך, כשמדובר על שירות כולל שבו יש התייחסות גם למראה הסופי של האמבטיה ושל חדר האמבטיה, ושבו יש גם התייחסות חשובה ביותר ליצירת עמידות וחוזק של אמבטיה למשך כמה שיותר זמן, הרי שאפשר ליהנות מתוצאה מרשימה של הלבשת אמבטיה.

התאמת אמבטיה

התקנה מדויקת

דואגים לאמבטיה, דואגים לעצמנו

אמבטיה נועדה לא רק לשמש אותנו לרחצה זריזה אלא שחלק מאתנו עושה בחוכמה ונוהג לפנק את עצמו לפעמים בטבילה הגונה שמחייה את הנפש. אין ספק שבמדינה שלנו אנו צריכים לחסוך במים אך מדי פעם גם לנו מגיע להתפנק כמו שצריך ולהרגיש כיצד אנו מרגיעים את עצמנו בצורה קלה ומהירה. יש מגוון רחב של אמבטיות ובכל בית אפשר להתרשם מטעמו של הבעלים או המעצב שהחליטו על דגם מסוים. בין אם מדובר באותן אמבטיות מלבניות מוכרות ובין מדובר בעיצובים אחרים הרי שבשורה התחתונה אמבטיה איכותית משרתת אותנו בצורה מצוינת.

לכן אם קורה משהו ופריט חשוב זה הופך למיושן מאוד או לכזה שאינו נעים למראה חשוב להבין שכדאי לטפל בעניין ועדיף לעשות זאת כמה שיותר מהר. הדאגה לשלמות אמבטיה בכל בית או דירה והרצון האמיתי להחזיר אותה למצב שבו היא משמשת אותנו בצורה מושלמת הם אלו שמדגישים כיצד אנו בעצם דואגים לנוחות שלנו בסופו של דבר. זאת מאחר וללא אמבטיה תקינה, שגם נראית טוב, אנו לא ממש יכולים להתכונן כראוי ליום העמוס שלפנינו, לאירוע מיוחד שאליו אנו מוזמנים או לכל מפגש אחר שבו עלינו להיות.

בניית בית או שיפוץ של בית קיים מראים עד כמה יש חשיבות רבה לתכנון חדר אמבטיה על שלל הפריטים החשובים שבו. בהיותה פריט שאמור להציג לא רק יופי אלא גם חוזק, עמידות, נוחות וכיו' אמבטיה היא זו שאליה אנו מייחסים לא מעט תשומת לב בעת עבודות של שיפוץ למשל. כך, ישנו פתרון של ציפוי אמבטיה במקרים שבהם יש צורך לרענן את המראה שלה או לחדש אותה בכדי שיהיה אפשר להשתמש בה עוד לא מעט שנים עבודות שונות ומתקדמות מראות כיצד סוגים רבים של אמבטיות יכולים לחזור לרמת שמישות מלאה עבור כל מי שמעוניין בכך.

נהנים שוב מהאמבטיה שלכם

ההרגשה המצוינת בסוף כל רחצה או טבילה באמבטיה היא כזו שקשה מאוד להשוות אותה עם כל דבר אחר שאנו מכירים. גם אם לא הגענו מהעבודה מלוכלכים וגם אם לא חזרנו מהרחוב מיוזעים, הרי שכל רחצה היא התרעננות נהדרת וכל טבילה היא פינוק שלא יתואר. אך כל זה נכון אם האמבטיה שלכם במצב תקין בלי סדקים או קילופים, אחרת אתם זקוקים לשירות איכותי של ציפוי אמבטיות בכדי ליהנות ממנה כמצופה.

בלא מעט בתים ניתן לראות את אותות הזמן כשהם פרושים לאורכה ולרוחבה של האמבטיה הביתית. כמו שלא נעים לראות גן סגור כך לא נעים לראות אמבטיה רעועה שמתחילה לקרוס לה לאיתה. אסור לשכוח גם את ההיבט הבריאותי וחשוב להבין שבסדקים הרבים יש מושבות עצומות של בקטריות. את הנזק שהן יכולות לעשות למבוגרים ולילדים כאחד, אין ממש צורך להסביר לעומק. ציפוי אמבטיות איכותי יכול לפתור את הבעיות הללו ולהעניק לכם חוויה מהנה כבעבר.

איכות הציפוי תלויה במרכיבים שונים

לעתים זה ברור שכל מי שמעניינים אותו בשירות כמו ציפוי אמבטיות ישאל את עצמו (והוא צריך גם לשאול את איש המקצוע) במה בדיוק מדובר, ועד כמה באמת ניתן ליהנות משירות שכזה. אם כבר אנו מוציאים ממיטב כספנו אנו לא מעוניינים לראות כיצד כבר לאחר זמן קצר האמבטיה מתחילה לחזור למצבה הקודם. ציפוי אמבטיות לא מקצועי, בהחלט יכול לגרום עוגמת נפש רבה לכל לקוח בכל בית או דירה.

אלו המכירים את השירות של צ'יבי אמבטיות כבר יודעים ששירות של ציפוי אמבטיות הוא כזה שמבוצע במקצועיות רבה. המקצועיות היא תוצאה של שימוש במרכיבים המתקדמים שיש כיום בשוק. כך, בתוספת לטכניקות עבודה מדויקות ובתופסת לשימוש בכלי עבודה מקצועיים המתאימים לסוג כזה של עבודה, ניתן לראות כיצד כל פרויקט של ציפוי אמבטיות המבוצע ע"י צ'יבי אמבטיות הוא כזה שהתוצאות משביעות כל לקוח בצורה מלאה.

תוצאה איכותית תשרת אתכם זמן רב

אחד הפרמטרים החשובים ביותר לבדיקת איכותו של שירות מסוים, היא זו המציגה את היכולת של העבודות לשרת אתכם במשך כמה שיותר זמן. מי שמזמין צבעי רוצה לדעת שהקיר לא יתקלף במהרה, אם בכלל, ומי שמזמין איש מקצוע למטרה של ציפוי אמבטיות מעוניין להתקלח או לטבול באמבטיה יפה ועמידה יותר במשך לא מעט שנים. לכן חשוב להיעזר במי שכבר מנוסה בתחום זה ולראות בכל צעד שלו כיצד הוא משדרג את האמבטיה שלכם.

הניסיון הרב של צ'יבי אמבטיות עושה את ההבדל בין ציפוי אמבטיות חובבני וזמני לבין כזה שיכול להחזיק זמן רב. גם בבתים שבהם השימוש באמבטיה הוא אינטנסיבי ניתן לראות כיצד עמידות הציפוי של צ'יבי אמבטיות היא כזו שמעוררת הערכה רבה. בזכות הניסיון, המרכיבים האיכותיים, והטכניקות המקצועיות, יכולים כבר רבים להעיד כיצד ציפוי אמבטיות שבוצע ע"י צ'יבי משרת אותם לא מעט שנים בצורה מושלמת ובהנאה רבה.

למי שעוד לא מכיר את השירותים החדשניים לאמבטיה שלו !!!

חדשנות היא מילת המפתח בעולם של היום. לכן אנו רואים כיצד שירותים מסוימים שלא היו קיימים בעבר הם כאלו שכיום רבים נהנים מהם. כך הדבר לגבי ציפוי אמבטיה שמאפשר לכל בעל בית או דירה ליהנות מחידוש מהיר של כמעט כל סוג של אמבטיה. שירות איכותי זה שחייב להיות מבוצע רק עי אנשי מקצוע המתמחים בתחום מראה כיצד אין צורך לפרק אמבטיה קיימת ואין צורך לרכוש חדשה במקומה ולחפש שיפוצניק שיתקין אותה תוך כדי עבודות שכולל הריסה, לכלוך ולא מעט בלגאן ממושך שאף אחד מאתנו לא אוהב.

בעולם כל כך מתקדם כמו זה שבו אנו חיים היום אין כל ספק שחשוב מאוד לבחון את השירותים החדשניים שמציעים לנו. שירות של ציפוי אמבטיה מראה כיצד לא צריך להיות מקובעים כבעבר ולמהר לפרק אמבטיות ישנות על מנת לזרוק אותן. עבודות ציפוי אמבטיה איכותיות מדגישות כיצד האמבטיה יכולה להישאר במקומה ובתוך פרק זמן סביר בהחלט לחזור ולהיות בעלת מראה מרשים ובעלת יכולות גבוהות ממש כפי שהייתה בתחילת דרכה. כך, הרווח עבור כל מי שמזמין שירות זה הוא גדול והשירות עצמו הופך למבוקש יותר ויותר.

לצ'יבי אמבטיות יש ידע רב בתחומים של הלבשת אמבטיה וציפוי אמבטיה לכל סוגי האמבטיות.

אנו מתמחים בתחום האמבטיות ונותנים מענה ופתרון לכל בעיה בארץ ישראל

ציפוי אמבטיות הוא תהליך שמבוצע בקפדנות עי איש מקצוע רציני ומנוסה. לאחר בדיקת מצב האמבטיה ותוך תכנון יסודי של תהליך העבודה רואים בעלי הבית או הדירה כיצד נעשות עבודות של חיטוי, ניקוי, תיקון וצביעה ברמה הגבוהה ביותר. תוך שימוש בחומרים מתקדמים ותוך הישענות על טכניקות עבודה חדשניות השוני במצבן של אמבטיות שונות הוא ברור ומהיר. אין ספק שכל מי שמעוניין להרגיש כיצד הקדמה יכולה לשרת אותו בצורה טובה ונוחה יותר מנסה להבין עד כמה ציפוי אמבטיה הוא שירות שיכול להתאים לו מאוד. להמשך שירות עבור חידוש אמבטיה וכל השיטות לחצו על הקישור.

ציפוי אמבטיה משמעות אחרת

יש לא מעט בעלי בתים המסתכלים על האמבטיה ה"מזדקנת" ששירתה אותם כל כך טוב וחושבים שהגיע הזמן להתחדש ע"י קניית אמבטיה חדשה. התייחסות רצינית יותר לאמבטיה הוותיקה יכולה להצביע על מספר נקודות למחשבה שבזכותן אין צורך לרוץ ולקנות אמבטיות חדשות. כיום בכל הקשור לנושא של אמבטיות ציפוי וחידוש הן פעולות איכותיות שגורמות לרבים לוותר על ה"תענוג" של פירוק אמבטיה ישנה והתקנת חדשה במקומה.

בתחום של אמבטיות ציפוי וחידוש הן פעולות חיוביות ומרשימות אם הן נעשות ע"י בעל מקצוע איכותי. לא מעט ישראלים כבר הבינו שבכל הקשור לביתם בחלק של אמבטיות ציפוי וחידוש יכול להציל אותם מעבודות שיפוצים מרגיזות ומהוצאות כספיות מיותרות כל עוד הם מבינים שהאמבטיה הישנה הינה פריט חזק שכדאי מאוד לחדש אותו ולא לזרוק אותו. פריטים ישנים נראים לנו לעתים הרוסים כלפי חוץ אך במקרים רבים זו טעות לוותר עליהם ולרכוש במקומם פריטים חלשים או עדינים יותר.

החידושים החשובים שקשורים לאמבטיה שלכם

אם בעבר כל מה שהתיישן לנו הפך להיות מיד כזה שמיועד להשלכה, הרי שכיום במיוחד בתחום של אמבטיות ציפוי וחידוש הם מהלכים משמעותיים שיכולים להציג תוצאות מרשימות בתוך זמן קצר. צ'יבי אמבטיות הוא אחד מבעלי המקצוע המובילים בעבודות על אמבטיות ציפוי וחידוש שלהם. בהיותו של צ'יבי אמבטיות עסק מוביל בתחום הוא מציג היכרות מרשימה של כל האלמנטים הקשורים לעבודות השונות המביאות לאמבטיה מחודשת ואיכותית.

היכולת להציג רמת עבודה גבוהה היא תוצאה של ידע רב בכל הקשור לחידושים החשובים בתחום האמבטיות ובצורות העבודה האיכותיות שניתן לבצע לגביהן. עבור לא מעט דיירי בתים בעלי אמבטיות ציפוי וחידוש שביצע עבורם צ'יבי אמבטיות הביאו לכך שהם נהנים מאמבטיה היגיינית וחזקה שאמורה לשרת למשך עוד זמן רב. עבודות החידוש מנעו זריקת אמבטיה איכותית וגם הפכו את חדר האמבטיה ליפה יותר.

התוצאות המרשימות שאליהן ניתן להגיע

לא מעט אנשים בישראל הרגישו כמה מרתק לראות כיצד בכל הקשור לתחום של אמבטיות ציפוי וחידוש שלהן הביאו לתוצאות כל כך מרשימות. חשוב להבין שלא מדובר רק בשינוי המראה של אמבטיות שונות מהקצה אל הקצה, מאחר וגם מראה נהדר אינו יכול להיות פיצוי לעבודות שלא תרמו לחוזק האמבטיה וליכולת שלה לשרת בצורה מכובדת את דיירי הבית.

לכן בעבודות על אמבטיות ציפוי וחידוש שלהם הם מהלכים שכוללים חיטוי מקדים, מילוי חורים וסדקים, עבודות הכנה לצביעה, וציפוי האמבטיה במספר רב של שכבות צבע איכותי. רק שילוב מיוחד של עבודות מקצועיות המבוצעות בשלבים מסודרים יכול להביא לכך שהאמבטיה באמת תקבל חיים חדשים. לגבי סוגים שונים של אמבטיות ציפוי וחידוש יכול להיות זה שיביא אותן חזרה לרמת היכולת הגבוהה שהייתה להן כשעמדו לרשותם של דיירי הבית בצורה מלאה.

מאמר זה נכתב ע"י ניר גרטי. 
מחדש אמבטיות משנת 2008, מומחה בחידוש אמבטיה וצביעת אמבטיה לכל הסוגים

אולי תתעניין גם ב: הלבשת אמבטיהציפוי אמבטיה

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות