רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

טיפים לשמירת אמבטיה לאחר חידוש

טיפים לשמירת אמבטיה לאחר חידוש

ליהנות מחדר אמבטיה נוח ומפנק במשך שנים רבות
להבדיל משימוש ברור ומובן מאליו במערכת הישיבה שרכשתם לסלון או בארונות שרכשתם לחדרים שונים בבית, הרי שהשימוש באותה אמבטיה שבה אתם מנסים להתפנק מדי פעם הוא כזה הדורש תשומת לב מעט מיוחדת. בסלון ובחדרים השונים לא קיימת לחות רבה ואין כמעט סיכוי למצוא עובש ופטריות מגעילות במקומות שונים, אך בכל הקשור לכל אמבטיה הנמצאת בשימוש בכל בית ישראלי טיפוסי הרי שהיא נמצאת בסיכון רב להפוך למקום המתאים לגידול בקטריות ומזיקים מיקרוסקופיים לא היגייניים אחרים.

דבר זה גורם לכך שיש סיכון מסוים בכל מקלחת שעושה אדם המגיע לביתו ומעוניין להרגיש כיצד זרם המים או אמבטיה שמילא לו מעניקים מעט הרפיה ונוחות מסוימים בדרך לניקוי הגוף מסימני היום. אמבטיה מסייעת לנו להתנקות, אך היא עצמה צוברת לא מעט זיהומים שחייבים לחשוב עליהם ולטפל בהם בכדי לשמור עליה.

ניקיון הוא דבר חשוב ביותר

באופן טבעי כמעט כל תהליך הקשור לשמירה על פריט מסוים מתחיל בניקיון. אמבטיה היא אחד הפריטים שזקוק לעתים לניקיון רציני הרבה יותר מכל פריט אחר. חשוב להבין כי ניקיון אמבטיה אינו דומה לניקיון של פריטים אחרים ברחבי הבית, מאחר והיא יכולה בקלות להסתיר זיהומים שאינם נראים לעין בלתי מזוינת.

אמבטיה שעושה את עבודתה במשך שנים רבות ומעניקה לכל דיירי הבית לרחוץ כאוות נפשם, חשופה לעומס מסוים שיכול להביא להצטברות של בקטריות וחיידקים המוצאים להם מסתור בגלל גודלם המיקרוסקופי ובגלל מקומות שבהם נפגעה האמבטיה. לכן, מעבר לניקיון השוטף, תרתי משמע, יש לעתים לבצע ניקיון יסודי כזה המזכיר לנו את הניקיונות שלפני החגים. חשוב שבכל שלב של ניקוי אמבטיה תיעזרו בחומרים שנבדקו והוכחו שאינם יכולים לפגוע בצבעה של האמבטיה או בחלקים המתכתיים המותקנים בה.

לא לשכוח לאוורר את חדר האמבטיה

אמבטיה העומדת בעומס יתר, אם נקרא לזה כך, תזדקק לעתים הרבה יותר מאשר עבודות ניקיון שלא משנה עד כמה הן תהיינה אינטנסיביות ומקיפות. כיום ניתן לבצע מהלכים מהירים ואיכותיים של ציפוי, צביעה, וחידוש אמבטיה ע"י אנשי מקצוע המתמחים בכך. צ'יבי אמבטיות הינו מהמובילים בתחום זה והוא מספק שירות של טיפול מקצועי באמבטיה כשעבודתו מתחילה בחיטוי יסודי של האמבטיה, וממשיכה בעזרת חומרים מיוחדים ושיטות עבודה מתקדמות.

כך, זמן קצר לאחר סיום העבודות ניתן לראות אמבטיה יפה ומרשימה שמעניקה מחדש את היכולת להתפנק בכל פעם שנכנסים אליה. חשוב לזכור כי אמבטיה היא אחד הפריטים החשובים בבית והיא אינה רק משמשת כפריט שאמור להיראות טוב אלא שהיא נמצאת בשימוש במשך כל יום בשנה. אין זה אומר שכשהיא לא נראית טוב חייבים להחליף אותה מאחר וכיום ניתן לבצע עבודות שיקום מקצועיות, שבסופן כל מה שיישאר לכם זה לאוורר את החדר החשוב הזה וליהנות מכל אמבטיה שתעשו.

מאמר זה נכתב ע"י ניר גרטי. 
מחדש אמבטיות משנת 2008, מומחה בחידוש אמבטיה וצביעת אמבטיה לכל הסוגים

אולי תתעניין גם ב: הלבשת אמבטיהציפוי אמבטיה

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות