רוצים שנחזור אליכם להצעת מחיר? השאירו פרטים

מה בדיוק כוללת צביעת אמבטיה?

מה בדיוק כוללת צביעת אמבטיה

אפשר לראות כיצד כיום מוצעים לבעלי בתים ודירות בישראל שלל שירותים שלא ממש היו קיימים בעבור הרחוק. היום שירות של צביעת אמבטיה הוא כבר דבר מוכר יותר והוא מציג יתרונות רבים ללא מעט אמבטיות. באופן די טבעי כל לקוח ישמח לדעת מה בדיוק כולל שירות זה וכיצד ניתן ליהנות בצורה הטובה ביותר משירותיו של איש מקצוע שמציע אותו. אלו שכבר נהנו משירותיו של צ'יבי אמבטיות ראו כיצד הם זוכים להסברים מקצועיים לקראת כל עבודה של צביעת אמבטיה וכיצד הם נהנים משירות אישי שמציג תמורה מלאה.

צביעת אמבטיה היא תהליך שצריך להתבצע בצורה מסודרת. בראש ובראשונה יבוא בעל המקצוע המנוסה ויבדוק את מצבה המדויק של כל אמבטיה. כך הוא גם יזהה האם מדובר באמבטיית פח או אקריליק למשל. לאחר מכן יתבצעו עבודות הכנה מקצועיות שיאפשרו לאיש המקצוע לצבוע את האמבטיה בשכבות רבות של צבע מתקדם. כל זאת על מנת להמחיש עד כמה שירות של צביעת אמבטיה מציג בסופו של דבר אמבטיה שלא רק כיף גדול להיכנס אליה אלא שהיא מקום היגייני יותר ועמיד יותר מאשר בעבר.

למה זה טוב צביעת אמבטיה?

לעתים אין לנו ממש מושג באיזו סביבה אנו רוחצים או טובלים. אמבטיות הן דבר חשוב בחיינו אך מאחר ואנו לא רואים את התרכזותם של זיהומים שונים ומאחר ואנו לא ממש מודעים לכך שיש חומרי ניקוי שלא עושים את העבודה, הרי שבסופו של דבר אנו רוחצים במקום שאינו תורם לבריאותינו. דבר זה הופך את השירות של צביעת אמבטיה לחשוב מאוד. אם בדכ אנו מסתכלים על צביעת אמבטיה כפתרון שמציע מראה מרשים יותר לאמבטיה וסביבה ויז'ואלית נעימה יותר להיות בה, הרי שחשוב להבין גם את ההיבט ההיגייני של שירות זה. עבודות איכותיות של צביעת אמבטיה המתבצעות עי צ'יבי אמבטיות כוללות הכנה רצינית בטרם צובעים את האמבטיה במספר שכבות רב של צבע מיוחד. עבודות ההכנה כוללות גם ניקוי וחיטוי ברמה הגבוהה ביותר. זאת על מנת להבטיח את הסרתם של מזיקים מיקרוסקופיים שהעין שלנו לא רואה. לכן עבודות הכנה אלה צריכות להתבצע בצורה רצינית ולהדגיש שהן לא רק מסייעות ליצירת מצע מדויק לקראת כל צביעת אמבטיה אלא שהן גם משפרות בצורה משמעותית את רמת ההיגיינה של אמבטיה הנצבעת ומחודשת בצורה מקצועית.

במה בדיוק כוללת צביעת אמבטיה?

פתרונות

בישראל של היום אפשר ליהנות משירות איכותי של צביעת אמבטיה. כמעט כל אמבטיה יכולה לעבור חידוש משמעותי אם יש בעל מקצוע שמכיר את התחום ומציג שירות ברמה גבוהה. אך עבור בעל בית או דירה שמעוניינים בשירות כזה, הרי שהם מעוניינים לדעת כיצד אפשר לבדוק את רמתו של איש המקצוע וכיצד ניתן להיות בטוחים שאפשר לקבל תמורה מלאה למחיר שהם נדרשים לשלם. לכן חשוב להסביר כיצד עבודות של צביעת אמבטיה יכולות להיות איכותיות ביותר ולהציג תוצאה מושלמת למשך כמה שיותר זמן.

 מומחה בחידוש אמבטיה וצביעת אמבטיה לכל הסוגים אנשי מקצוע איכותיים כמו צ'יבי אמבטיות מציעים שירות של צביעת אמבטיה תוך שהם מקפידים על שימוש בכלי עבודה מתקדמים. כלים אלו הם חלק מתהליך מסודר שבו מנקים את האמבטיה הישנה, מחטאים אותה, מתקנים פגיעות או סדקים, משייפים אותה לקראת צביעה, וצובעים אותה במספר רב של שכבות צבע איכותי. כשמתבצעת עבודה כזו עי איש מקצוע אדיב ומנוסה אפשר לראות כיצד כל צביעת אמבטיה מסתיימת על הצד הטוב ביותר ותוך מהירות יחסית, כל זאת לשביעות רצונו של כל בעל בית או דירה.

איך צובעים אמבטיה בהתזה?

אמבטיה היא פריט גדול וחזק, אך לעתים גם פריט זה נכנע למצב של עייפות החומר ולאחר שנים רבות אנו רואים כי האמבטיה הותיקה, ששירתה אותנו זמן רב, כבר נראית לא ממש טוב. לעתים מדובר רק באיזה סדק לא גדול אך לעתים גם ניתן לראות כבר חלודה או מפגעים אחרים, שלא רק שאינם אסטטיים הם גם מאוד לא בריאים. כיום ניתן להזמין טיפול מיוחד לאמבטיה. טיפול של צביעת אמבטיה מבוצע על ידי בעל מקצוע המכיר את החומרים ואת השיטה הנכונה, בכדי להגיע לביתכם ולהעניק לאמבטיה שלכם חיים חדשים. השינוי שהאמבטיה תעבור יהיה פשוט מדהים. צביעת אמבטיה הוא תהליך מורכב מעט אך הוא אינו אורך זמן רב. השיטה היא שונה מאשר צביעה רגילה של מוצרים רבים אחרים. צביעת אמבטיה מתבצעת על ידי התזה במספר רב של שכבות ובכך הופכת האמבטיה לכזאת הניתנת לשימוש מחדש בצורה היגיינית הרבה יותר. אולי גם יעניין אותכם ציפוי אמבטיה בהתזה

עמידות ואורך חיים

ישנם בתים שלא מוותרים על האמבטיה שלהם ובצדק. כל החוויה של רחיצה או טבילה ארוכה באמבטיה חמה היא תענוג שלא מעטים מבקשים אותו בפעמים מסוימות. גם רחיצה של ילדים באמבטיה ולא במקלחון למשל, היא קלה ובטוחה יותר. צביעת אמבטיה היא מהלך שרבים מבקשים לעשות אותו בכדי שלא לוותר על האמבטיה האיכותית והוותיקה שלהם בבית, וגם בכדי להימנע מלרכוש חדשה. אמבטיות שיוצרו בעבר הרחוק היו עשויות מפח או מיציקה ולכן הן חזקות יחסית להרבה אמבטיות חדשות הנמכרות היום. צביעת אמבטיה מאפשרת לכם להרוויח בשתי נקודות חשובות. האחת, כל סדק או פגיעה יתוקנו והאמבטיה תחוטא כדי שתהיה היגיינית יותר וחזקה כבעבר, השנייה היא שעל ידי אותו תהליך של צביעת אמבטיה אורך חייו של פריט חשוב זה רק יגדל ובכך תוכלו לסמוך על זה שתשתמשו באמבטיה שלכם עוד שנים רבות.

החלפה של גוון

יש כאלו שמעבר למראה הלא מלבב של האמבטיה שלהם, עקב שנים רבות של שימוש, הם גם מעוניינים לחדש אותה מעט. צביעת אמבטיה היא מהלך מצוין עבור אילו שנורא רוצים לקבל את האמבטיה שלהם בגוון קצת אחר. שני הצבעים המובילים בענף האמבטיות והכלים הסניטריים הם צבעי לבן ופרגמון. פרגמון למי שלא מכיר, הוא צבע בגוון קרם שנעים מאוד לעין לחובבי הצבע הנ"ל. צביעת אמבטיה יכולה להעניק לאמבטיה שלכם צבע שלא היה לה לפני. מי שירצה יוכל לבחור בין שני צבעים אילו ולקחת את האמבטיה שלו לכיוון אחר של עיצוב. חשוב לשנות משהו בבית מדי פעם, בכדי שלא יתקוף אתכם השעמום והאכזבה מפריט או מחדר מסוים, ולכן צביעת אמבטיה שגם משנה את גוון האמבטיה שלכם תיתן לכם עוד נקודה שממנה תיהנו גם כן וחבל לפספס הנאה שכזו.

מאמר זה נכתב ע"י ניר גרטי. 
מחדש אמבטיות משנת 2008, מומחה בחידוש אמבטיה וצביעת אמבטיה לכל הסוגים

אולי תתעניין גם ב: הלבשת אמבטיהציפוי אמבטיה

אודות צ'יבי אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מנוהל על ידי ניר גרטי המתמחה בשירות של חידושי אמבטיות, תיקו אמבטיות ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות חידוש כיורים ועוד. אנו מתחייבים לשירות של 100% שבירת רצון של הלקוח לתוצאה מושלמת באחריות. אנו משתמשים בחומרים מתקדמים וכלים המותאמים לכל עבודה והכי חשוב אנו מגיעים ומסיימים את העבודה בזמן. 

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

מחבר המאמר

Picture of ניר גרטי

ניר גרטי

מנהל ומקים העסק צ'יבי אמבטיות. ניסיון של מעל ל 16 שנים בתחום חידושי אמבטיות, ציפוי אמבטיות, הלבשת אמבטיות ועוד. אנו מתמקדים בשירות מיוחד ואכותי לכל לקוח במטרה ל 100% שביעות רצון של הלקוח. ניר גרטי נותן שירות עם חיוך מה שבעצם הופך את השירות לחוויה ותוצאה מושלמת.

תפריט נגישות